SC500AI Geniş Ekran Akıllı Görüntü Sensörü

GRUNDIG SECURITY, NDAA UYUMLU 5MP “SMART LINE” SERİSİ IP KAMERALARI İÇİN “SC500AI” GENİŞ EKRAN AKILLI GÖRÜNTÜ SENSÖRÜNÜ SUNAR

NDAA uyumlu SMART ürün grubundaki tüm 5 megapiksel kameralar için yeni SC500AI Geniş Ekran Akıllı Görüntü sensörünü sunmaktan heyecan duyuyoruz. GRUNDIG Security, bu yenilikçi sensörle modern LCD ekranlardaki görsel deneyimi geliştirerek görüntü çıkışı ile doğal insan görüşü arasındaki boşluğu doldurur.

SmartClarity Teknolojisi sayesinde SC500AI sensörü, piyasadaki birçok 5MP ürüne kıyasla piksel sayısını %20 artırır. 5MP 4:3 görüntüyü 4 megapiksele düşürmek yerine, 1620P ile gerçek bir 16:9 en boy oranı elde etmek için sensörün tam çözünürlüğü kullanılır. Bu, %10 ek yatay görüntüleme alanıyla gerçek bir 16:9 en boy oranı elde ederken, görüntünün her iki tarafında eşit olmayan ölçeklendirmenin neden olduğu koyu kenarları ve bozulmayı etkili bir şekilde azaltır.

SC500AI sensör, benzersiz SFCPixel® teknolojisi sayesinde yüksek sıcaklık koşullarında bile gelişmiş hassasiyet ve azaltılmış gürültü sunar. PixGain® teknolojisi ayrıca parlak güneş ışığı altında bile mükemmel Yüksek Dinamik Aralık (HDR) performansı sağlar.

GRUNDIG Security’nin NDAA uyumlu 5 megapiksel SMART line kameralarında SC500AI Geniş Ekran Akıllı Görüntü Sensörünün avantajlarını deneyimleyin ve güvenlik sisteminizi bugün geliştirin!